ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

Ось як це відбувається: ви замовляєте у нас відеоролик та кажете, яких результатів чекаєте від появи відео. Усе решта робимо ми - ідея, сценарій, зйомка, графіка, озвучування, монтаж. Ви отримуєте готовий ролик та слідкуєте, як він починає працювати на вас.

Детальніше...

“Диваки продакшн” вдалося розказати про невеселу статистику в оптимістичному мультику СК "Юпітер".  Для презентації послуги страхування ми використали стиль візуалізації “мальований ролик”.

Детальніше...

“Диваки продакшн” виготовили ролик про унікальну систему зберігання енергії для дому від компанії Serenis. Ролик демонстрували 3-6 листопада на виставці Key Energy (Ріміні, Італія).

Детальніше...

Від усієї душі бажаємо Вам миру та достатку в Новому році! Здійснення найзаповітніших мрій, удачі та стабільних високих доходів, щастя, міцного здоров’я та позитивних емоцій. Досягайте своєї мети, відкинувши всі сумніви. Адже дива - поруч!  

Детальніше...

“Диваки продакшн” закінчили роботу над серією відеороликів про реалізацію пілотних проектів з державно-приватного партнерства в Україні. Ролики дають відповідь на запитання, як забезпечити населення якісними послугами при недостатньому бюджетному фінансуванні, відсутності доступу до сучасних технологій та досвіду управління на належному рівні.

Детальніше...

Компанія “Естелла” відтепер може показати свої ліжка на власному Youtube каналі. Команда “Диваки продакшн” майже 2 місяці творила відеоролики для одного з найдостойніших гравців на сучасному меблевому ринку в Україні.

Детальніше...

У зйомках  ролика для квест-кімнати “Робін Гуд” знімалися не лише люди, але й тварини. Вуличні бродяги-коти чітко виконували команди режисера і раз за разом дублювали сцени, злагоджено виходячи з акторами з лісу.

Детальніше...

На Покрову наш фільм "Холодний Яр. Воля України - або смерть" демонстрували на Михайлівській площі. Після показу підходить до нас військовий, тисне руку і каже: "Знаєте, правильно фільм закінчується...

Детальніше...

Наш ролик - про захист та підтримку журналістів, які працюють в зоні АТО. Багато цікавої та корисної інформації про проект Press Watcher, реалізований Інститутом масової інформації.

Детальніше...

У липні “Диваки продакшн” знімали рекламний ролик  гойдалки “Крузо”. Одна знімальна зміна. Троє акторів. Одна локація. Прекрасна команда однодумців - незабутні враження.

Детальніше...

Відтепер улюблених героїв програми “Диваки” можна буде побачити на нашому каналі.

На цей час на Вас вже чекають цікаві історії про київських драг-рейсерів та чоловіка, який зробив із власної хрущівки “будинок з химерами”. Відьма на дроті, розкуті натуристи та чоловік, який навчить Вас правильно дихати.

 

Детальніше...

          Якщо Ви зможете привернути увагу хоча б незначної частини  цих 130 млн. відвідувачів YouTube, то отримаєте величезну віддачу за кожен вкладений у маркетинг долар.

        Фактично розкрутка бізнесу через  відеосервіси стала одним з найефективніших засобів онлайн маркетингу. І якщо у Вашому бізнесі є онлайн компонент, Вам просто необхідно просувати його за допомогою відео роликів.

Детальніше...

 

Незважаючи на бурхливе зростання долара, “Диваки продакшн” триматиме курс на позначці 20 грн./ $1. І такий ціновий рай триватиме аж  до кінця місяця!

Замовляйте відеоролики за старим курсом та економте  до 50%!

Поспішайте - з 1 березня ми переглянемо розцінки.

Детальніше...

9 грудня, о 13:00, в залі “Сінематика” кінотеатру “Київ” (м. Київ) презентуємо наш документальний фільм “Холодний Яр. Воля України - або смерть!”.

Детальніше...

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top