ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

Щодня ми працюємо над новими цікавими проектами. Ми створюємо відеоконтент найрізноманітніших жанрів та різного рівня складності. До Вашої уваги - приклади наших нових роликів у короткому шоурілі. 

Детальніше...

Щоб читати з телесуфлера спокійно та впевнено, треба засвоїти кілька основних прийомів. Ваша задача - виглядати і звучати природньо. Уникати помилок і тримати увагу аудиторії.

Детальніше...

Оригінальні відеовтілення віршів Тараса Шевченка  у проекті #ШевченкоВідео.

Детальніше...

Диваки продакшн запрошує всіх охочих записати своє відео з віршами Шевченка на безкоштовну відеозйомку.

Детальніше...

 Буває у вас таке: розказуєте, пояснюєте, а вас ніхто не розуміє? Що робити?!! Беріть аркуш паперу - і малюйте! Спілкуйтеся  мовою образів, зрозумілих усім без винятку.

Детальніше...

Ось як це відбувається: ви замовляєте у нас відеоролик та кажете, яких результатів чекаєте від появи відео. Усе решта робимо ми - ідея, сценарій, зйомка, графіка, озвучування, монтаж. Ви отримуєте готовий ролик та слідкуєте, як він починає працювати на вас.

Детальніше...

“Диваки продакшн” вдалося розказати про невеселу статистику в оптимістичному мультику СК "Юпітер".  Для презентації послуги страхування ми використали стиль візуалізації “мальований ролик”.

Детальніше...

“Диваки продакшн” виготовили ролик про унікальну систему зберігання енергії для дому від компанії Serenis. Ролик демонстрували 3-6 листопада на виставці Key Energy (Ріміні, Італія).

Детальніше...

Від усієї душі бажаємо Вам миру та достатку в Новому році! Здійснення найзаповітніших мрій, удачі та стабільних високих доходів, щастя, міцного здоров’я та позитивних емоцій. Досягайте своєї мети, відкинувши всі сумніви. Адже дива - поруч!  

Детальніше...

“Диваки продакшн” закінчили роботу над серією відеороликів про реалізацію пілотних проектів з державно-приватного партнерства в Україні. Ролики дають відповідь на запитання, як забезпечити населення якісними послугами при недостатньому бюджетному фінансуванні, відсутності доступу до сучасних технологій та досвіду управління на належному рівні.

Детальніше...

Компанія “Естелла” відтепер може показати свої ліжка на власному Youtube каналі. Команда “Диваки продакшн” майже 2 місяці творила відеоролики для одного з найдостойніших гравців на сучасному меблевому ринку в Україні.

Детальніше...

У зйомках  ролика для квест-кімнати “Робін Гуд” знімалися не лише люди, але й тварини. Вуличні бродяги-коти чітко виконували команди режисера і раз за разом дублювали сцени, злагоджено виходячи з акторами з лісу.

Детальніше...

На Покрову наш фільм "Холодний Яр. Воля України - або смерть" демонстрували на Михайлівській площі. Після показу підходить до нас військовий, тисне руку і каже: "Знаєте, правильно фільм закінчується...

Детальніше...

Наш ролик - про захист та підтримку журналістів, які працюють в зоні АТО. Багато цікавої та корисної інформації про проект Press Watcher, реалізований Інститутом масової інформації.

Детальніше...

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top