ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ


16 днів. Революція на граніті

16 днів. Революція на граніті

Цей фільм про те, як українські студенти в 1990 році відстояли право на гідність, право на свободу, право на власну державу.
Участь у трьох фестивалях: Міжнародний Кінофестиваль “Молодість” (Київ, 2011 р.); XX Фестиваль української культури (Польща, 2011 р.); Фестиваль незалежного кіно з України “Kinofest NYC” (Нью-Йорк, 2013 р.).

Дивитись

     Хронометраж: 30 хвилин
     Формат: документальний фільм
     Режисер: Галина Химич
     Автор: Лідія Чайка
     Рік виробництва: 2010
     Мова: українська

Студентська революція в жовтні 1990 року тривала всього 16 днів і стала поштовхом для виходу України зі складу СРСР. Центральна площа столиці України,Києва, тоді була покрита гранітними плитами, звідси і назва – «революція на граніті». Форми протесту, які обрали студенти-голодування, перекриття центральних вулиць, окупаційні страйки- забезпечили їм перемогу. Ці молоді люди показали, що альтернатива радянській дійсності можлива.

 

Холодний Яр

Холодний Яр

Документальний фільм "Холодний Яр" за мотивами одноіменної книги Юрія Горліс-Горського.

Дивитись

     Хронометраж: 30 хвилин
     Формат: документальний фільм
     Режисер: Галина Химич
     Рік виробництва: 2014
     Мова: українська

"Холодний Яр — це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом — можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом.
На жаль, мало хто знає, що після того, коли московська червона орда захопила Україну, над Дніпром існувала своєрідна "республіка", яка під українським національним прапором провадила запеклу збройну боротьбу аж до 1922 року. То були села в околицях Холодного Яру на Чигиринщині."


“Культурний шок - Сакральне”. Ігор Калінаускас.

Культурний шок - Сакральне. Ігор Калінаускас.

Фільм-бесіда з неординарним та багатогранним художником Ігорем Калінаускасом. Фільм створено в рамках проекту “Культурний шок” з Христиною Катракіс.

Дивитись

     Хронометраж: 66 хвилин
     Формат: фільм-бесіда
     Режисер: Галина Химич
     Ведуча: Христина Катракіс
     Рік виробництва: 2013
     Мова: російська, англійська

Ігор Калінаускас успішно себе реалізував у різних сферах: актор, режисер, письменник, психолог та бізнес-консультант, художник, співак та композитор. Все життя Ігор Калінаускас працював над саморозвитком. Прочитав безліч філософських праць, ще в радянські часи почав змінювати свіогляд - і отримав “вовчий квиток”. Мав тривалі неприємні розмови з КГБ, його ледь не оформили у лікарню для психічно хворих…


“Культурний шок - Ультрафіолет” з Христиною Катракіс

Культурний шок - Ультрафіолет

Документальний фільм-бесіда про відому художницю Ультра Віолет (Ізабель Коллін Дюфрен), створений в рамках проекту “Світло ультрафіолету”.

Дивитись

     Хронометраж: Перша частина: 36 хвилин
Друга частина: 25 хвилин
     Формат: фільм-бесіда
     Режисер: Христина Катракіс
     Рік виробництва: 2014
     Мова: російська, англійська

Документальний фільм Христини Катракіс та Divaki production “Світло ультрафіолету” став останньою сповіддю-спогадами відомої художниці Ультра Віолет. Вона була музою, коханкою та колегою таких геніїв, як Сальвадор Далі, Пікассо, Енді Уорхол. Її дружба з Енді та художницею Христиною Катракіс наблизила мисткиню до нашої країни. Останній проект, який вона планувала втілити, був пов’язаний саме з Україною.


 


УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛЯХ

2008 р. - призери XIІI Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові острови — 2008»

2010 р. – призери Всеросійського Щорічного Фестивалю соціальної реклами "Жгучий перец” (Росія).

2011 р. – участь у 41 Київському Міжнародному Кінофестивалі “Молодість”. Фільм «16 днів. Революція на граніті» 2011 р. – XX Фестиваль української культури (Польща), “16 днів”

2013 р. - Фестиваль незалежного кіно з України “Kinofest NYC” (Нью-Йорк) , “16 днів” Увійшли до каталогу “Ukraine Film Guide 2011/2012” як українські фільмовиробники.


 


Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top