ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

ГОТОВІ ТЕЛЕПРОГРАМИ


Телевізійний проект "Диваки"

Диваки

Якщо Ви шукали авторів та виробників програми «Диваки», - ви зайшли саме туди! Команда Divaki production вперше вирішила розповісти про українських диваків у телевізійному форматі наприкінці 2004 року. Протягом трьох років (2005-2008 рр.) наша телепрограма транслювалася на ТК «Тоніс».

Дивитись

     Хронометраж: 25 хвилин
     Формат: інформаційно-розважальна програма

«Диваки» – це інформаційно-розважальна програма про неординарних людей та їх дивні захоплення. Герої програми - українці, що здатні здивувати світ. Крокодили та змії замість домашніх тварин, спілкування з інопланетянами, подорож у ванні на колесах, шапка, діаметром 5 метрів, чоловік, який подолав силу гравітації, та інші дивацтва.


Теледайджест "Країна диваків"

Країна диваків

Теледайджест “Країна диваків” – це добірка сюжетів про цікавих та неординарних українців.

Дивитись

     Хронометраж: 15-20 хвилин
     Формат: інформаційно-розважальна програма

Кожна програма складається із 3-4 сюжетів, що перегукуються між собою за темою. Диваки-тваринолюби, екстремали, умільці, перукарські дивацтва, винахідники, дивні ігри, колекціонери, дивні танці, архітектура, мовні дивацтва, диваки-музиканти, рекорди і т.д.


Телевізійна програма "Лікар дому"

Лікар дому

Телевізійна програма “Лікар дому” з Олександром Чубенком – це енциклопедія корисних порад, маленьких хитрощів та корисних винаходів, які знадобляться кожному у господарстві.

Дивитись

     Хронометраж: 10 хвилин
     Формат: інформаційно-розважальна програма

Поради настільки прості у виконанні, що багато з них можна втілити в життя за лічені хвилини. Глядачі також почують багато цікавого про історію виникнення хатніх речей і людей, винаходами яких ми користуємося щодня.


Телепроект "Культурний шок з Христиною Катракіс"

Культурний шок з Христиною Катракіс

Це перша культурно-туристична програма, яка покаже відомі міста світу з неординарного боку очима культових особистостей: дизайнера Гальяно, або голлівудського режисера Мері Ламберт, племінниці Шанель, племінника Гітлера або навіть приватного адвоката Ватикану-Георгіо Бені, і багатьох інших друзів і знайомих Христини.

Дивитись

     Хронометраж: 25 хвилин
     Формат: культурно-туристична програма

За задумом проекту, найкращим та найперспективнішим художникам з України Христина організує персональні виставки у містах світу. Їх відвідають знані іноземні особистості.
Автори проекту готуються розірвати інформаційний простір та створити нахабно-епатажне шоу на рівні з найрейтинговішими світовими телепроектами.

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top