ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

       

      14 жовтня українці вперше святкували День захисника України. Цього дня справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів. Це також день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

      В рамках виставки "Сила нескорених" співробітники Українського інституту національної пам'яті організували показ історичних стрічок "Українська революція" режисера Івана Канівця, "Хроніка Української повстанської армії 1942-1945" режисера Тараса Химича та "Холодний Яр. Воля України або смерть" режисера Галини Химич.

       Після фільму імпровізовані глядачі здіймають ґвалт. Прислухаємося - кажуть: "Та цей фільм треба показувати і в школах, і в дитсадках, і скрізь, де тільки можна. Ніхто ж не знає про Холодний Яр!"  Кажемо: "Фільм у вільному доступі в Інтернеті. Будь ласка, показуйте, розповсюджуйте!" Виявляється, не всі мають можливість побачити фільм в мережі. Просять показувати на телебаченні, розповсюджувати диски в освітніх закладах.

       Вже потім підходить до нас військовий, тисне руку і каже: "Знаєте, правильно фільм закінчується - Майбутню нагоду створення власної держави — не сміємо зустріти так непідготовленими, як зустріли минулу. І мусимо знати, що ворог лише мертвий перестає бути ворогом. Оцих “фуфайок” треба виганяти звідти, самі не підуть!".

Кому потрібен фільм, звертайтесь. Передамо, перешлемо, привеземо.

Ось ще раз лінк на нього: https://youtu.be/35_pNltz9QU  

 

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top