ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

       

       “Диваки продакшн” виготовили ролик про унікальну систему зберігання енергії для дому від компанії Serenis. Ролик демонстрували 3-6 листопада на виставці Key Energy (Ріміні, Італія).

       Акумуляторна система Serenis ESS - це продукт, який повністю розроблений і виведений на ринок завдяки команді українських інженерів.

       Serenis ESS - це "розумна" система зберігання і перетворення енергії, яка включає безпосередньо літій-іонну батарею, гібридний інвертор, високотехнологічні контролери, систему онлайн-моніторингу та управління енергопотоками.

       Serenis ESS дозволяє одночасно підключати як сонячні фотопанелі, так і вітрогенератори, заряджати батарею вночі за дешевим тарифом, і використовувати її протягом дня, коли тариф дорожчий, а також продавати надлишки енергії за "зеленим тарифом".

       Щоб презентувати продукт, ми застосували в ролику максимальну візуалізацію. Щоб його можна було зрозуміти без озвучення.

       Факти та характеристики були представлені тільки завдяки динамічним написам.

       У ролику також присутні відеоінфографіка та 3D-візуалізація моделі.

       Презентація системи, яка відбулася 3 листопада, вразила відвідувачів та інших учасників виставки Key Energy. Продукт високо оцінили представники багатьох європейських виробників. У перший же день презентації Засновники компанії отримали замовлень більше, ніж планували отримати за весь час виставки.

  

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top