ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

     

       Що таке накопичувальне страхування життя? Як захистити свою сім'ю та забезпечити її фінансову стабільність? Яка статистика ризиків? Відповіді - у пізнавальному ролику СК "Юпітер" нашого виробництва.

       “Диваки продакшн” вдалося розказати про невеселу статистику в оптимістичному мультику СК "Юпітер". Для презентації послуги страхування ми використали стиль візуалізації “мальований ролик”.

     

       Мальоване відео, або Doodle відео, - це відео з рукою, яка малює. Інформація передається в малюнках завдяки певній історії, тексту і графічним елементам. У мальованому відео існує кілька різних технік подачі картинок. Рука може їх малювати маркером або ж вибудовувати загальну картинку з окремих елементів - наче аплікацію. Таку подачу ми й використали у ролику СК “Юпітер” “Накопичувальне страхування життя”.

       Мальовані ролики сьогодні вважають одним з найкращих рішень інтернет-реклами. Глядач не може відвести погляду від ролика і додивляється його до кінця. Такий елемент реклами, без сумніву, продає!

       До речі, це вже другий ролик для СК “Юпітер”, який ми зробили у стилістиці “мальованого ролику”. Перший (2014 року) розповідав про те, як програми накопичувального страхування життя допоможуть створити додаткову пенсію. Скільки можна накопичити, відкладаючи всього 1, 2, 3, 4, 5 гривень в день?

  

       Мальоване відео дасть можливість вашим потенційним клієнтам і партнерам по-новому подивитись на вас, вашу бізнес-пропозицію, а також на товари і послуги, які ви продаєте.

       Такий ролик можна використовувати не тільки як ролик-продавець, але і як навчальний посібник чи презентацію на виставках.

 

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top