ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

ГОТОВІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ


16 днів. Революція на граніті

16 днів. Революція на граніті

Цей фільм про те, як українські студенти в 1990 році відстояли право на гідність, право на свободу, право на власну державу.
Участь у трьох фестивалях: Міжнародний Кінофестиваль “Молодість” (Київ, 2011 р.); XX Фестиваль української культури (Польща, 2011 р.); Фестиваль незалежного кіно з України “Kinofest NYC” (Нью-Йорк, 2013 р.).

Дивитись

     Хронометраж: 30 хвилин
     Формат: документальний фільм
     Режисер: Галина Химич
     Автор: Лідія Чайка
     Рік виробництва: 2010
     Мова: українська

Студентська революція в жовтні 1990 року тривала всього 16 днів і стала поштовхом для виходу України зі складу СРСР. Центральна площа столиці України,Києва, тоді була покрита гранітними плитами, звідси і назва – «революція на граніті». Форми протесту, які обрали студенти-голодування, перекриття центральних вулиць, окупаційні страйки- забезпечили їм перемогу. Ці молоді люди показали, що альтернатива радянській дійсності можлива.


Церква на воді

Церква на воді

Фільм із циклу документальних фільмів “Щоденник забутих скарбів”. Розповідь про унікальну архітектурну пам’ятку - козацьку церкву у затопленому селі Гусинці. Історія, легенди та містичні історії з уст істориків та очевидців.

Дивитись

     Хронометраж: 30 хвилин
     Формат: документальний фільм
     Режисер: Галина Химич
     Рік виробництва: 2009
     Мова: українська

У 1972 році водами Канівського водосховища було затоплено село Гусинці. Місцевих жителів розселили по містах, а все інше просто загинуло під водою. На краю цього села, на погорбі, стояла церква, яка дивним чином вціліла і стоїть посеред Дніпра на невеликому острівці. Влітку до церкви люди пливуть на човнах, а взимку - йдуть льодом.


Холодний Яр

Холодний Яр

Документальний фільм "Холодний Яр" за мотивами одноіменної книги Юрія Горліс-Горського.

Дивитись

     Хронометраж: 30 хвилин
     Формат: документальний фільм
     Режисер: Галина Химич
     Рік виробництва: 2014
     Мова: українська

"Холодний Яр — це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом — можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом.
На жаль, мало хто знає, що після того, коли московська червона орда захопила Україну, над Дніпром існувала своєрідна "республіка", яка під українським національним прапором провадила запеклу збройну боротьбу аж до 1922 року. То були села в околицях Холодного Яру на Чигиринщині."


“Культурний шок - Сакральне”. Ігор Калінаускас.

Культурний шок - Сакральне. Ігор Калінаускас.

Фільм-бесіда з неординарним та багатогранним художником Ігорем Калінаускасом. Фільм створено в рамках проекту “Культурний шок” з Христиною Катракіс.

Дивитись

     Хронометраж: 66 хвилин
     Формат: фільм-бесіда
     Режисер: Галина Химич
     Ведуча: Христина Катракіс
     Рік виробництва: 2013
     Мова: російська, англійська

Ігор Калінаускас успішно себе реалізував у різних сферах: актор, режисер, письменник, психолог та бізнес-консультант, художник, співак та композитор. Все життя Ігор Калінаускас працював над саморозвитком. Прочитав безліч філософських праць, ще в радянські часи почав змінювати свіогляд - і отримав “вовчий квиток”. Мав тривалі неприємні розмови з КГБ, його ледь не оформили у лікарню для психічно хворих…


“Культурний шок - Ультрафіолет” з Христиною Катракіс

Культурний шок - Ультрафіолет

Документальний фільм-бесіда про відому художницю Ультра Віолет (Ізабель Коллін Дюфрен), створений в рамках проекту “Світло ультрафіолету”.

Дивитись

     Хронометраж: Перша частина: 36 хвилин
Друга частина: 25 хвилин
     Формат: фільм-бесіда
     Режисер: Христина Катракіс
     Рік виробництва: 2014
     Мова: російська, англійська

Документальний фільм Христини Катракіс та Divaki production “Світло ультрафіолету” став останньою сповіддю-спогадами відомої художниці Ультра Віолет. Вона була музою, коханкою та колегою таких геніїв, як Сальвадор Далі, Пікассо, Енді Уорхол. Її дружба з Енді та художницею Христиною Катракіс наблизила мисткиню до нашої країни. Останній проект, який вона планувала втілити, був пов’язаний саме з Україною.


ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ НА ЗАМОВЛЕННЯ


Стратегічний вибір щодо прискорення та підтримки зростання в Україні 

(World Bank Country Office in Ukraine)

World Bank Country Office in Ukraine

Україна може опинитися у центрі змін і стати потужною державою Східної Європи. Що потрібно для цього?

Дивитись

     Хронометраж: 20 хвилин
     Рік виробництва: 2010
     Мова: українська, англійська

Баланс сил у світовій економіці зміщується в бік ринків, що розвиваються. Глобальна економічна та фінансова криза 2007-2009 років посилила цю тенденцію. За таких обставин Україна мала великі шанси отримати користь від наступної фази глобалізації, зважаючи на своє виграшне розташування, багаті природні ресурси та кваліфіковану і низькооплачувану робочу силу. Україна може опинитися у центрі змін і стати потужною державою Східної Європи. Однак, як показано в цьому фільмі, Україна потребує глибоких структурних реформ, які дадуть змогу реалізувати її потенціал. Крім того, вона потребує стратегічного мислення та керівництва, щоб уникнути розрахованої на короткі строки політики, яка була характерна для України протягом останніх п’яти років. Рішення, які приймають провідні підприємці та політики щодо розвитку, можуть визначити різницю між тим, чи Україна буде далі вовтузитися на периферії старої Європи чи стане країною, яка зазнає збалансованої модернізації у рамках глобальної економіки.


Українські студенти у Польщі
(Українсько-польський центр Академічних обмінів)

Українські студенти у Польщі

Досвід, яким студенти поділилися у фільмі, переконує, що навчання в європейських вузах для українців є не тільки доступним та якісним, але й необхідним.

Дивитись

     Хронометраж: 45 хвилин
     Рік виробництва: 2010
     Мова: українська

Минув лише місяць, як перші студенти від Українсько-польського центру Академічних обмінів приїхали на навчання в місто Ополе (Польща).
Та протягом цього часу ми вже змогли побачити, наскільки змінилося бачення студентів, їх ставлення до Європи, Польщі, навчання в вузах.
Досвід, яким студенти поділилися у фільмі, переконує, що навчання в європейських вузах для українців є не тільки доступним та якісним, але й необхідним. Оскільки цей досвід наближає Україну до Євросоюзу.


Чиста вода
(eSpring)

Чиста вода

У фільмі проаналізовані найпопулярніші методи очищення води безпосередньо на місці споживання.

Дивитись

     Хронометраж: 60 хвилин
     Рік виробництва: 2010
     Мова: українська

За світовим рейтингом якості води, Україна посідає аж 95-те місце із 122-ох. На шляху від джерела до крана у вашому помешканні вода підбирає безліч забруднювальних організмів.
Сьогодні українці намагаються уникати вживання неочищеної води з крану. Які методи очищення води справді дієві?


Ашот (Сальвадор). 30 000 км за 70 днів
(Мотомандри)

Ашот (Сальвадор)

Відеорозповідь про пригоди київського байкера Ашота (Сальвадора) у подорожі до Владивостока і назад, знята на фотокамеру.

Дивитись

     Хронометраж: 60 хвилин
     Рік виробництва: 2007
     Мова: російська

Герой фільму ділиться яскравими враженнями від різних країн (Росія, Монголія, Казахстан, Узбекистан...), людей, які траплялися йому на шляху, та доріг.


Камбоджа
(Мотомандри)

Камбоджа

Відеорозповідь про подорож групи українських байкерів до далекої Камбоджі.

Дивитись

     Хронометраж: 120 хвилин
     Рік виробництва: 2008
     Мова: російська

Екстремальні вилазки, неповторна архітектура і яскраві враження від спілкування з місцевими мешканцями.

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top