ЗАМОВИТИ
Ціни
Відгуки

divaki.com.ua

+38 (044) 592 88 01
info@divaki.com.ua
skype: divaki.ua

     Нам виповнилося 11 років. Divaki production - це більше 700 великих відео проектів, сотні задоволених клієнтів, тисячі усмішок. А ще - це активна команда, яка жити не може без творчості 🎬 !

     Ще більше про Диваків - у нашому фільмі.


     Ми не займаємося просуванням компаній на ринку, дизайном упаковок чи розміщенням відеореклами на медіа носіях. Ми робимо те, що у нас виходить найкраще, - виготовляємо відео.

     Кожен проект - це нова історія, в яку ми пристрасно занурюємося з головою та проживаємо її разом із героями. Це нові люди, нові досягнення, висновки. Кожен проект - унікальна історія, яка не має аналогів.
     Ми створюємо відеоконтент найрізноманітніших жанрів та різного рівня складності: корпоративні, інформаційні, рекламні ролики, веб відео, відеопрезентації, експлейнери, відеоогляди, навчальне відео, документальні фільми, телепрограми.
 
     Наша робота розпочинається з ідеї, концепції та написання сценарію.
     Замовивши відео у Диваки продакшн, Ви можете розраховувати на високоякісну відеозйомку з роздільною здатністю 4K та можливістю зйомки сповільненого руху, аерозйомку, ігрову зйомку з акторами.
     У наші послуги входить повний постпродакшн, включаючи озвучування, монтаж, корекцію кольору, спецефекти, графіку та анімацію. Ви отримуєте повний пакет послуг. 

 

 

 

Додаткові послуги

Контакти

+38(044) 592 88 01

+38(066) 146 76 00

+38(066) 146 76 01

 

м. Київ 

вул. Максима Кривоноса, 27,   оф.1 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні Мережі

Підписка

Scroll to top